Категории

.

Категории

.

Нефритови турмалиновый електрически масажен матрак с инфрачервената терапия висококачествени продукти директно от завода

Нефритови турмалиновый електрически масажен матрак с инфрачервената терапия висококачествени продукти директно от завода

BGN 361.00 BGN 656.00

Наличност
Налично


Jade Турмалин Електрични апарати за Масажа Душек со Далеку Инфрацрвена Theraphy Висок Квалитет на Производи Директно од Фабрика
Топла Продажба Слични Предмети!!
Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. 7, Преносни и издржливи.
Jade Вовед Jade е богата со трага елементи. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.На жад, исто така, произведува негативни јони кои ги поттикнуваат на метаболизмот на клетките.
Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница.
Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 50cm X150cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N.W./G. W. по парче : 7kgs Производ прикажува :
Smart Далечински Контролер :
Како да се користи Масажа Душек :
1 .

Основни характеристики

Стандартно Напрежение:
220V
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
търговска марка:
Захар
Приложение:
Тяло
Размер:
Medium
Номер На Модела:
JMM-146
Материал:
като изложба на изображението
Цвят:
както е показано на фигура
Тегло:
7KG
Име:
Магнит Камък Нефритови Двоен Разтегателен Диван, Матрак
Материали:
Изкуствена кожа
Материал:
Нефритови камък / Турмалин / Германит и изкуствена кожа
Размер:
50cmX150cm

Избор на клиенти