Категории

.

Категории

.

250 бр./лот безплатна доставка САЩ силен мек памук трева тютюн за пушачи тръба инструмент за почистване почистващи Бяла почистване плътно чист

250 бр./лот безплатна доставка САЩ силен мек памук трева тютюн за пушачи тръба инструмент за почистване почистващи Бяла почистване плътно чист

BGN 24.00 BGN 27.17

Наличност
Налично


нови Интензивни Памук Пушењето Цевки Cleaning Tool дрво Тутун Цевка Чистење меки Четки водовод чисти
Материјал : Интензивна боја, памук и метална жица.
пушењето цевки cleaning tool цевка средства за чистење.
Совршен и професионални цевка чистење работници.
тоа е флексибилен и може да се исчисти flue, никотин, катран и воздухот премин.
Пакет : 1pcs cleaning tool ,не се вклучуваат други додатоци и да не се вклучуваат пушење цевка
во слики
Боја : комбинација од бои како сликата да се покаже,ви Благодариме
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме !
Гаранција & Се Враќа
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2.Ако постојат некои изработка или материјал за дефекти со производи, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе размена или да нуди и други решенија за вас да се направи избор.
3.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ви благодариме за разбирањето и соработката!
Превозот :
1. Ние ќе испрати според превозот метод посигурен и побрз начин, под вонредни околности.можеби превозот метод е различна со онаа можете да изберете.

Основни характеристики

Номер На Модела:
Инструмент За Почистване На Памучни Непушачи Тръби
Форма:
Направо Тип
търговска марка:
HGHRC
Материал:
Памук и метал
Цвят:
Бял
Име:
Силен Инструмент За Почистване На Памучни Непушачи Тръби
Функция:
билков курительный тютюн почистващи тръби
Характеристика:
Белият Цвят Е Отличен За Почистване На Труднодостъпни Места

Избор на клиенти