Категории

.

Категории

.

За Toyota Camry Radio DVD Стерео Panel Dash Mounting Double Din fascia Installation Trim Kit лицева рамка bezel

За Toyota Camry Radio DVD Стерео Panel Dash Mounting Double Din fascia Installation Trim Kit лицева рамка bezel

BGN 29.00 BGN 31.98

Наличност
Налично


За Toyota Camry Радио DVD Стерео Панел Цртичка Монтажа Двојно Din fascia Инсталација Трим Комплет Лице Рамка Рамки
Опис :
Предмет Тип : Fascia
Име на модел : за Toyota Camry 2001-2006
(автомобил-години може да се различни кај различните земји)
Материјал Тип : ABS
Боја Име : Црна
Сместување : Табла
Тип : Двоен Din

Основни характеристики

Тип Елемент:
Фасция
Тегло На Продукта:
0.3kg
Височина На Продукта:
0inch
търговска марка:
Моддод
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Името На Модела:
За Toyota Camry
специални характеристики:
Радиоустановка
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА

Избор на клиенти