Категории

.

Категории

.

Mugen спирачна крак на MT педали за DC2 EK9 DC5 EG6 DC5 EK4 S2000 Mugen автомобили педал за Accord, Civic CRX Del Sol

Mugen спирачна крак на MT педали за DC2 EK9 DC5 EG6 DC5 EK4 S2000 Mugen автомобили педал за Accord, Civic CRX Del Sol

BGN 13.00 BGN 13.60

Наличност
Налично

Mugen Кочница Подножјето на ПЛАНИНАТА Педали За DC2 EK9 DC5 EG6 DC5 EK4 S2000 Mugen автомобил Педалата За Спогодба Граѓански CRX Del Sol Карактеристики : 100% Сосема нов и Никогаш не се користи. Материјал : Висок Квалитет Мала Тежина Полиран Алуминиум Боја : Полиран Дизајниран Како Вистинска Трка Постави Насочена Кон Брз И Прецизен Нога Работа. Кочница & Спојки Педали Заврши Со Не Се Лизга Разнесени Метална Површина. Без Дупчење е Потребно,лесно се инсталира. Пакет содржи : 1 x Mugen МТ Педали Поставени и други додатоци (што се слики) Дојде со логото и пакување.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Педали
Вид На Материала:
Алуминий
Модел На Honda:
Съгласие
Тегло На Продукта:
0.7kg
Дължина На Продукта:
00inch
търговска марка:
HDI
Височина На Продукта:
00inch
Година:
ВСИЧКИ
За Марки Автомобили / Модели:
Хонда
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Акорд Година:
2015
Широчина На Елемента:
00inch
специални характеристики:
Педали Mugen подложки
Името На Модела:
Педали Mugen подложки

Избор на клиенти