Категории

.

Категории

.

5/6 Степенна Дръжка На Скоростния Капачка Капачка За Renault Clio Megane Scenic Twingo Хром

5/6 Степенна Дръжка На Скоростния Капачка Капачка За Renault Clio Megane Scenic Twingo Хром

BGN 3.00 BGN 3.30

Наличност
Налично


5/6 Брзина Опрема Shift Knob Капа И Маска За "Рено" Clio Megane Сценско Twingo Хром
Спецификација :
100% сосема нов!!!
Боја : Хром
Брзина : 5/6
Големина : за 38mm(L) x 32-милиметри(W)
Материјал : Пластика
Функција : Трајни и Лесно да се инсталира.
Важна Забелешка :
Кога ќе се плати, ве молиме ги споделите со нас на Брзина што би сакале.
Можете да оставите порака на вашиот Paypal забелешка или e-mail за да ни каже. Инаку ќе го испратите по случаен избор.
Fitment :
За РЕНО – CLIO 1996 – 2011
За РЕНО – СЦЕНСКИ 1996 – 2011
За РЕНО – MEGANE II 1996 – 2011
За РЕНО – ЛАГУНА 1996 – 2011
За РЕНО – KANGOO 1996 – 2011
За РЕНО – TWINGO 1996 – 2011
За РЕНО – МОДУС 1996 – 2011
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
3. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
4. Настава не е вклучена.
5. Опрема Shift Knob не е вклучена. Она што ќе добиете е само капа.
Пакет се вклучени :
1 x Опрема Shift Knob Капа
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5.

Основни характеристики

Името На Цвета:
5 степени и е ръчна, 6-степенна скоростна кутия
Тип Елемент:
дръжка на скоростния
търговска марка:
Автолидер

Избор на клиенти