Категории

.

Категории

.

VR RACING-новата състезателна 5-степенна дръжка за превключване на предавките за Toyota Corolla Verso Rav4 Aygo, Yaris Avensis високо качество VR-GSK96-5

VR RACING-новата състезателна 5-степенна дръжка за превключване на предавките за Toyota Corolla Verso Rav4 Aygo, Yaris Avensis високо качество VR-GSK96-5

BGN 10.00 BGN 10.21

Наличност
Налично


start Isv Module Wrap10030
end Isv Module Wrap10030
VR ТРКИ - Нова ТРКИ 5 Брзина Опрема се Држи копчето Shift Knob
За Toyota Verso е корола Rav4 Yaris Aygo Avensis ВИСОК КВАЛИТЕТ на VR-GSK96-5
100% сосема нов!!!
Боја : Црна
Материјал : СТП кожа и ABS пластика.
Должина : околу 80mm
Брзина : 5
Fitment :
За Toyota AYGO 2005-2014
За Toyota Verso 2002-2009
За Toyota Е Корола 1992-2009
За Toyota RAV4 1992-2009
За Toyota AVENSIS 1997-2008
За Toyota YARIS/VITZ 1999-2005
Функција :
- Лесна инсталација. Само извадете го стариот knob, тогаш притисни на новите еден во.
- Висок квалитет СТП кожа и ABS пластика.
- Со 5 брзина шема на врвот. Боја нема да избледи надвор.
- Нова Убава Гроздобер дизајн опрема стап knob. Направете вашиот автомобил елегантен и модерен.
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
3. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни
компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
4. Настава не е вклучена.
Пакет се вклучени :
1 x Опрема Shift Knob

Основни характеристики

Година:
За Toyota Corolla
Името На Модела:
GSK96-5
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Дължина На Продукта:
8.2cm
Широчина На Елемента:
3.6cm
Височина На Продукта:
3.6cm
Тегло На Продукта:
0.25kg
Вид На Материала:
Изкуствена кожа и ABS-пластмаса
Тип Елемент:
дръжка на скоростния
търговска марка:
LZNE
Цвят:
Черен
Името на елемент :
дръжка на скоростния
Материал:
Изкуствена кожа и ABS-пластмаса
Функция:
дръжка на скоростния
Размер:
82ММХ36ММ
Първото Ключова Дума :
дръжка на скоростния
ВТОРАТА КЛЮЧОВА ДУМА:
дръжка на скоростния
ТРЕТО КЛЮЧОВА ДУМА:
дръжка на скоростния
Форма:
За Toyota Corolla
Тегло:
0,25 кг

Избор на клиенти