Категории

.

Категории

.

YAOPEI Безплатна доставка! Новият прекъсвач на стоп-сигнала спирачки за BMW E28 E30 E32 E36 E36 E9 1985-1999 61318360420

YAOPEI Безплатна доставка! Новият прекъсвач на стоп-сигнала спирачки за BMW E28 E30 E32 E36 E36 E9 1985-1999 61318360420

BGN 14.00 BGN 17.49

Наличност
Налично


Бесплатен Превозот! Нови Кочница Светла Светилки се Префрлите Кочница За BMW E23 E28 E30 E31 Е34 E36 E38 E39 E46 Z3 61318360417 61311382385
ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика . услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 2.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на . 3.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести.
Детали на сликата
Клиенти Повратни Информации

Основни характеристики

Тегло На Продукта:
0.01kg
Широчина На Елемента:
10inch
търговска марка:
ЯОПЭЙ
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Височина На Продукта:
3inch
Година:
Стандарт
специални характеристики:
На Главния Прекъсвач Управление На Центъра Прозорец
Името На Модела:
61318360420
Дължина На Продукта:
10inch
За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
Тип Елемент:
Ключове
Вид На Материала:
пласт
Диаметъра На Продукта:
10inch
Името На Модела:
61318360420
Автомобили:
за BMW
Година:
1988-2002
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тип Елемент:
Ключове
Широчина На Елемента:
3 cm
Тегло На Продукта:
0.026 kg
пин:
2
Състояние:
НОВО
Гаранция:
12 месеца

Избор на клиенти