Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка Turn Signa l/ Dimmer / Parking Light-комбиниран ключ за Audi A2 A3 A4 A6 80 90 100 200 седан 445 953 513

Безплатна доставка Turn Signa l/ Dimmer / Parking Light-комбиниран ключ за Audi A2 A3 A4 A6 80 90 100 200 седан 445 953 513

BGN 70.00 BGN 82.50

Наличност
Налично


Пакување детали : 1 × Комбинација Префрлате
Дел број : 445 953 513
Состојба : Нова Директно Од Фабрика
светла боја :
Крај :
Референтни информации : за АУДИ А2(8 Z0) 2/00 - A3 (8 L1) 6/96-5/03 A4(Б5) 11/94-2/97 A6(C4) 6/94-2/97 A6(C5) 1/97 - TT 10/98 - 80/90(Б3) 6/86-10/91 80/90(B4) 9/91-12/94 100(С3) 8/82-11/90 100(C4) 12/90-6/94

Основни характеристики

търговска марка:
DCOC
Името На Модела:
445 953 513
Широчина На Елемента:
5inch
За Марки Автомобили / Модели:
Ауди
Вид На Материала:
Великият един ABS
Височина На Продукта:
5inch
Година:
НОВО
специални характеристики:
NO
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Тип Елемент:
Ключове
Дължина На Продукта:
5inch
Диаметъра На Продукта:
10inch
Тегло На Продукта:
0.2kg
Автомобили:
Audi A2 A3 A4 A6 80 90 100 200

Избор на клиенти