Категории

.

Категории

.

Нов ляв предни електрически автомобили вратата ключа за управление на стъкло стъклопакет стойка за Peugeot 307 307CC 307SW 2000-2007 6554.KT

Нов ляв предни електрически автомобили вратата ключа за управление на стъкло стъклопакет стойка за Peugeot 307 307CC 307SW 2000-2007 6554.KT

BGN 21.00 BGN 28.22

Наличност
Налично


Објектот спецификите
Предмет Тип : Switch
Материјал Тип : ABS
Боја : Црна
Применливи модели : За Peugeot 307 2000-2007
ОЕМ Број : 6554.KT
Пакет Се Вклучени
1 x Автомобили, Електрични Вратата се Префрлите
Забелешка
-Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
-Ве молиме овозможи 0.1-0.5 cm разлика се должи на рачно мерење.

Основни характеристики

търговска марка:
Автолидер
За Марки Автомобили / Модели:
Пежо
Тип Елемент:
Ключове

Избор на клиенти