Категории

.

Категории

.

Cruze багажника превключвател с ключ за лампа / превключвател на багажника е подходящ за Cruze Безплатна доставка

Cruze багажника превключвател с ключ за лампа / превключвател на багажника е подходящ за Cruze Безплатна доставка

BGN 30.00 BGN 42.40

Наличност
Налично

Количина : 1 Моќ за контрола на ИК : Тајван MP2303 Оклопна inductance : 22 UH Спој струја : 3А Влезен напон : 9 V-16 V Излезен напон : 5 V-5.3 V Стил : 1, стандард светилка со LED светилка и багажникот отворање функција.
Повратни информации & Случај Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5-ѕвезда повратна информација, вашата позитивна повратна информација ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина. Ако не сте задоволни со било аспекти на нашите производи или услуги, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и решавање на било какви проблеми за вас. Превозот Однос На shippment ќе се организира во рок од 48 часа,само 10% од нашите производи се подготвени во 3-6 работни дена. Бесплатен Превозот за e-пакет или Кина Пост Воздух Mail Екстра пари, потребно е да се плати за изразат испорака.Пред да плаќаат за цел,pls контактирајте ја нашата интернет услуги на клиентите претставник. Ве молиме да ни остават заврши испорака адреса,особено руски купувачот,ве молиме потврдете да го оставите вашето име и презиме. Враќање & Наплата Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот. Враќање или размена поради лични причини : превозот надомест е платена од страна на купувачот, pls испрати назад на пратката во рок од 7 дена и одржување на објектот неискористени.

Основни характеристики

търговска марка:
ИЗТОС
Модел На Шевролет:
Kruse
Името На Модела:
к2504
Широчина На Елемента:
2.0cm
Автомобили:
Volkswagen
За Марки Автомобили / Модели:
Шевролет
Kruse-Година:
2011,2012,2013,2014,2015
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Височина На Продукта:
0cm
Година:
2014
специални характеристики:
Ключ
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Тип Елемент:
Ключове
Дължина На Продукта:
3.7cm
Диаметъра На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0.50kg

Избор на клиенти