Категории

.

Категории

.

1 25мм 304 неръждаема стомана санитарна Т-образна резба връзка връзка дроссельная клапата варят бира млечен продукт

1 25мм 304 неръждаема стомана санитарна Т-образна резба връзка връзка дроссельная клапата варят бира млечен продукт

BGN 73.57

Наличност
Налично

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!
Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,Санитарен
Конекција : Тема Унија
Големина на : 1"
Тема Тип : T
Оперативен притисок:1.6 Mpa,229 PSI
Секој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други големини,ве молиме слободно контактирајте со нас!

Основни характеристики

Структура:
ПОРТА
Материал:
неръждаема стомана
Налягане:
Ниско Налягане
силата на:
Хидравличен
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Температура на околната среда:
Нормална Температура
Медийни файлове:
Водата

Избор на клиенти