Категории

.

Категории

.

Fit 1-1 / 2 38mm Pipe OD от 304 неръждаема стомана санитарна 1.5 Tri Технологична клапан еднопосочен невъзвръщаем лунна светлина вино, бира

Fit 1-1 / 2 38mm Pipe OD от 304 неръждаема стомана санитарна 1.5 Tri Технологична клапан еднопосочен невъзвръщаем лунна светлина вино, бира

BGN 71.84

Наличност
Налично


Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!
Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,Санитарен
Конекција : Три Менгеме
Големина : 1-1/2"
Ferrule O/D : 50.5 mm
Fliud Оперативен притисок:1.6 Mpa,229 PSI
Секој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Основни характеристики

Налягане:
Ниско Налягане
силата на:
Хидравличен
Медийни файлове:
Водата
Температура на околната среда:
Нормална Температура
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Структура:
ПОРТА
Материал:
неръждаема стомана

Избор на клиенти