Категории

.

Категории

.

Истинският капацитет подарък любовник горещо красиво сърце Usb Stick 4gb 8GB 16GB 32GB специален Pen Drive U disk 64GB usb flash drive disk

Истинският капацитет подарък любовник горещо красиво сърце Usb Stick 4gb 8GB 16GB 32GB специален Pen Drive U disk 64GB usb flash drive disk

BGN 3.52

Наличност
Налично


Добредојдовте во мојата продавница!
Известување(Важно) :
За : Android, Mac OS, Windows и Linux системи 1. Проценето време на испорака е 15-60 дена, ако немате доволно време да чекате, ве молиме да не купи. Кога времето на приемот на крајот, но не сте ја прими стоката. Ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние ќе ви овозможи да се прошири на времето на приемот(Строги царински преглед земји, времето потребно ќе биде подолго. На пример, Бразил 45-65 дена) НАПИШЕТЕ БРЗИНА : 3-6 MB/S ПРОЧИТАЈТЕ БРЗИНА : 20-26 MB/S 2. Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметана, но оперативниот систем е со користење бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB, 1 GB = 1024 MB. па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производи.Сепак, ова е дозволено да постои. Ве молиме не се сомневам во неговата автентичност. За капацитет : 8 GB=приближно 6.9 GB-7.3 GB 16 GB=приближно 14 GB-15 GB 32 GB=приближно 28 GB-30 GB 64 GB=приближно 59 GB-62 GB 3.Ве молиме внимателно да ги видиш,и да се биде внимателен.Постојат толку многу лажни usb флеш диск.Може да бидат измамени.Ова не само што ќе трошете пари, но, исто така, трошат вашето време.Но, нашите производи се реални, ние сме биле кредитна управување. Ќе ни даде доверба, ние ви даде вистински стоки и најдобри услуги, ве Молиме љубезно забелешка : Оваа симпатична пенкало диск е најдобриот подарок за вашите деца ,вашите пријатели и себе си . Ако ви треба итно и сакате да побрзо и побезбедно превозот ,ве молиме љубезно изберете Ali Express Стандард на Превозот . Pls контактирајте со нас слободно кога ќе се чувствувате задоволни или незадоволни, ние ќе бидеме сигурни дека се одговорни за било каков проблем.

Основни характеристики

Обемът на:
4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB
Цвят:
тъмно синьо, лилаво, сребристо, розово, синьо небе
търговска марка:
ТЕХКЕЙ
Вид На Интерфейса:
usb 2.0
Време за излизане на пазара:
Май-13
тегло на продукта:
30 г
Вид На Продукта:
Нормален
Стил:
Куршум, Бутилка/Банка, Правоъгълник, Домашни Любимци,Ключ От Колата,Дръжката На Нож
Номер На Модела:
перьевой устройство
Материал:
Crystal
Пакет:
ДА
Криптиране:
No
Стил:
USB ФЛАШ ДИСК
Стиль1:
влюбените подаряват usb флаш диск

Избор на клиенти