Категории

.

Категории

.

За 2014 2015 г. Toyota Highlander Kluger XU50 ABS хромирани вратата подлакътник на ключа на прозореца бутон на кутията панел bezel рамка капак завърши

За 2014 2015 г. Toyota Highlander Kluger XU50 ABS хромирани вратата подлакътник на ключа на прозореца бутон на кутията панел bezel рамка капак завърши

BGN 50.00 BGN 55.82

Наличност
Налично


За 2014 2015 Toyota Highlander Kluger XU50 ABS Хром Вратата Потпирач за Прозорецот за Префрлање Копчето Покрие Панел Рамки Рамка Покрие Скриј Објект Спецификација Бренд : Не-Брендирани (По Пазарот) Fitment : За 2014 2015 Toyota Highlander / Kluger (XU50 ) Левата Рака се Вози модели САМО ! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Стр ackage : 4pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : ) За 2014 2015 Toyota Highlander / Kluger (XU50 ) Левата Рака се Вози модели САМО !
За 2014 2015 Toyota Highlander / Kluger (XU50 ) Левата Рака се Вози модели САМО !

Основни характеристики

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
Модел автомобил:
За Toyota Highlander Kluger XU50
Тегло На Продукта:
0.55kg
Дължина На Продукта:
35cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
търговска марка:
ТОМЕФОН
Широчина На Елемента:
15cm
Името На Модела:
800171
специални характеристики:
Украса
Модел Година:
2014 2015
Височина На Продукта:
5cm
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА

Избор на клиенти