Категории

.

Категории

.

Хромирана предна противотуманная фаровете на капака лампи апликации за Dodge Journey 2013 2014 2015 [QPA365]

Хромирана предна противотуманная фаровете на капака лампи апликации за Dodge Journey 2013 2014 2015 [QPA365]

BGN 50.00 BGN 54.72

Наличност
Налично


Fitment За 2013-2015 Dodge Патување
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,хром површината.
Лесен за инсталација и Нема измена потребни
Пакет се вклучени :
1 Сет x Пред Магла Светлина Покрие Скратува (2 Парчиња)
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Хромирани Полагане
специални характеристики:
отрежете капака на предната противотуманной фарове
Името На Модела:
За Dodge Journey
Модел Година:
2013-2015
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
търговска марка:
ГУАН-E
Модел автомобил:
За Dodge Journey

Избор на клиенти