Категории

.

Категории

.

Калници калници крило splash guard е подходящ за ES серия 2010-2013 4шт нова

Калници калници крило splash guard е подходящ за ES серия 2010-2013 4шт нова

BGN 39.00 BGN 41.57

Наличност
Налично


Ве молиме проверете форма ќе одговара за вашите автомобили, ви благодариме за разбирањето!
ОДГОВАРА ЗА ES СЕРИЈА 2012-2016
Answer : ___________________________ Note :
Не се компатибилни со аеродинамика комплет, од страна на здолништа, телото комплет итн,ве Молиме бидете сигурни дека тоа ќе одговара за вашиот автомобил пред да го купите,секаква помош што може да направи за вас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Спецификација :
Чувајте вашиот автомобил далеку од калта, одржување на вашиот автомобил чистење
Водоотпорна, долг животен век
Лесно да се инсталира со инсталација настава
Боја : Црна
Материјал : Висок Квалитет TPE+PP
Пакет се Вклучени : 4 x Кал Клапи Поздравниот Стражари
Инструкции за инсталација :
1. Ве молиме погледнете на задната страна од кал клапи. Постојат зборови кои покажуваат насоки : лево напред, десно напред, левата задна, право на задниот дел.
2. Во инсталацијата, оригинални завртки на соодветните делови во автомобил треба да се отстранат прво.
3. Бидете сигурни дека кал клапи се добро поставени за да се заштитат соодветните делови на возилото.
4. И тогаш завртка посебни само-прислушување завртки во дупки.
5. Како и за многу неколку модели на автомобили, ако оригиналниот автомобил не треба завртка дупки, ве молиме директно ротирање на нашето само-прислушување завртки во вашиот автомобил.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Калници
търговска марка:
МАО ПОЧИТ ШЕН
Името На Модела:
М-3
Модел Година:
2012-2016
За Марки Автомобили / Модели:
Лекус
Вид На Материала:
TPE+PP
Модел На Lexus:
ES350
специални характеристики:
защитете вашия автомобил
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
ES350-Годината на производство:
2012,2013,2014,2015
Тегло На Продукта:
1.5kg

Избор на клиенти