Категории

.

Категории

.

Performance Style Х4 Carbon Fiber заден спойлер на багажника броня за BMW F26 X4 2014 2015

Performance Style Х4 Carbon Fiber заден спойлер на багажника броня за BMW F26 X4 2014 2015

BGN 163.00 BGN 185.06

Наличност
Налично


Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци . Ние САМО полнење цена + превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни такси и ние нема да бидеме одговорни за било царински прашања. Ако имате прашања во врска со сопствени данок, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат.
Перформанси Стил X4 Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот крило за BMW F26 X4 2014 година 2015 година
1. Mateteri : карбонски влакна
2. Одговара за BMW F26 X4 2014 година 2015 година
3. 3 M лента вклучена инсталација одлична fitment
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Спойлери
Държава / регион на производство:
Китай
Модел Година:
2014~2015
Вид На Материала:
Въглеродни Влакна
Широчина На Елемента:
10inch
Тегло На Продукта:
2.5kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Друг Номер:
за спойлер на багажника на BMW X4 F26
Преносимото Номер Детайли:
за спойлер обувки BMW X4 F26
търговска марка:
HastonSportsline
Настаняване на превозното средство:
Заден Багажник
Производствен Номер Детайли:
за BMW F26 задно крило
Дължина На Продукта:
10inch
Височина На Продукта:
10inch
За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
Името На Модела:
HABMWF2601
специални характеристики:
за BMW X4 F26 задно крило
Модел на BMW:
X4
X4-Година:
2015
Съдържание на пакета:
за BMW X4 F26 крило на задния багажник

Избор на клиенти