Категории

.

Категории

.

Броня Устна дефлектор на устните, за Vauxhall Adam 2012~2015 преден спойлер пола за TopGear приятели тунинг автомобили / бодикит / лента

Броня Устна дефлектор на устните, за Vauxhall Adam 2012~2015 преден спойлер пола за TopGear приятели тунинг автомобили / бодикит / лента

BGN 57.00 BGN 62.45

Наличност
Налично


Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1 КГ
Одговара На :
За Опел Адам 2012~2015
За Опел Адам Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .
За Опел Адам Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Опис
1. Совети : Запомнете да се исчисти браник пред да работи !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
2. Crashproof Ефект
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
3. Сликарството (Сребро) ! Исто така, можете да инсталирате до задните !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
4. Налепници
За Опел Адам Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
The Stig многу ми се допаѓа тоа . Што за вас ? Сите Top Gear Пријатели ! Даде Усна до вашиот Адам ! За Опел Адам Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Посебни Информации :
Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека Стоката одговара на автомобили продажбата во Кина, но поголемиот дел од прибор погодни за други земји.

Основни характеристики

Тип Елемент:
размерът на пола
Модел Година:
Адам
Вид На Материала:
ЭПОМ
Автомобили:
GMC, Opel
Височина На Продукта:
6.5inch
Дължина На Продукта:
250inch
Тегло На Продукта:
1kg
Широчина На Елемента:
6inch
Името На Модела:
Бл-2015 г.
Модел автомобил:
Астра
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
специални характеристики:
ролята на спойлер
търговска марка:
НОВОВИСУ
Тип Елемент:
размерът на пола
is_customized:
Yes

Избор на клиенти