Категории

.

Категории

.

Auto Car Mirror Cover Mirror Case Carbon Fiber Mirror Cover за BMW F30 2012UP (Fit F30 320I 328I 335I 12UP )

Auto Car Mirror Cover Mirror Case Carbon Fiber Mirror Cover за BMW F30 2012UP (Fit F30 320I 328I 335I 12UP )

BGN 106.69

Наличност
Налично

Автоматскиот Автомобил Огледало Покрие Огледало Случај на Карбонски Влакна Огледало Покритие За BMW F30 2012 UP (Одговара F30 320 I 328 I 335 I 12 UP) Врвот 8 причини за да се добие за BMW F30 Огледало капи 1. Висок квалитет на јаглерод огледало капи за BMW F30 2. Супер светло тежат 3. Одлична fitment и Лесна инсталација
4. Агресивни нов изглед
5. ОЕМ & OE стандард за квалитет, добри како origines.
6. Најдобрите цени на сите производи од ист квалитет на ниво на.
7. Најкусо време за стоки-подготовка и soonest испорака.
8. Независна R&D оддел и одлична по-продажба на услуги.
Име На Производ
Автоматскиот Автомобил Огледало Покрие Огледало Случај на Карбонски Влакна Огледало Покритие За BMW F30 2012 UP (Одговара F30 320 I 328 I 335 I 12 UP)
Автомобил Модел
За BMW F30
Цена
Varing од количеството; повеќе и повеќе, толку подобро
Примерок
Достапни б ut не за слободен; Пари врати како цел се става
Време На Испорака
Ние ќе организираме на пратката во рок од 24 часа за Објектот кој е во sotck .
Ако без парк 7-15days по плаќање зависи од вашата quanitty
Плаќање
Western Union, T/T, Paypal и 30% депозит со целосна исплата пред превозот
OEM Услуга
CHYLIN speciallized во ОЕМ,ODM
Автоматскиот Автомобил Огледало Покрие Огледало Случај на Карбонски Влакна Огледало Покритие За BMW F30 2012 UP (Одговара F30 320 I 328 I 335 I 12 UP) Авто Автомобил Огледало Покрие Огледало Случај на Карбонски Влакна Огледало Покритие За BMW F30 2012 UP (Одговара F30 320 I 328 I 335 I 12 UP) Авто Автомобил Огледало Покрие Огледало Случај на Карбонски Влакна Огледало Покритие За BMW F30 2012 UP (Одговара F30 320 I 328 I 335 I 12 UP)

Основни характеристики

Тип Елемент:
Огледало И Калъфи
Тегло На Продукта:
1kg
специални характеристики:
No
Широчина На Елемента:
10inch
Името На Модела:
CW-BMW821
Височина На Продукта:
10inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Модел Година:
05 нагоре
Вид На Материала:
Въглеродни Влакна
Дължина На Продукта:
10inch
търговска марка:
КОУВЕЙ
Диаметъра На Продукта:
10inch
Автомобили:
БМВ
Модел автомобил:
За BMW F30

Избор на клиенти