Категории

.

Категории

.

Броня Устна дефлектор на устните, за Nissan Laurel C35 преден спойлер пола за TopGear приятели автомобили тунинг вид / бодикит / лента

Броня Устна дефлектор на устните, за Nissan Laurel C35 преден спойлер пола за TopGear приятели автомобили тунинг вид / бодикит / лента

BGN 57.00 BGN 62.45

Наличност
Налично

ЗАБЕЛЕШКА:Најниска цена, нова продавница промоции!!! Ве молиме да ни даде поддршка Проверете го мојот !Бидете сигурни да ме додадете на вашите омилени листа! Погоден за сите модели користат. Купување совети : Пред усна на доволен страна здолништа секој еден, една, четири зад возило потреби. Може да биде произволно намалување, целосно на моето DIY, целата 3 M лепило налепници, не му наштети на боја; ефектот е очигледно подобрување на квалитетот, убава и практична, ефективна судир нула. детали за производот : 1 : PCV шок пена материјал обработка, лесна и мека! Лесен и ниска густина структура судир деформација 2 : 30% се водат на корозија и високи еластична одговор, целосно во согласност со секој radian и мазни линии, но не е потребно дупчење завртки 3 : отпорност на температура, p H, детергенти, корозија, не стареење бела боја или нарушување, времето се одржи убава форма 4 : По инсталацијата, пред усна веднаш се намали 4-5cm, уникатен дизајн на приходи страна, визуелен ефект од 100% . 5 : без оглед модели, автомобили и други возила off-road suv може да се инсталира, на пазарот за 95% од моделите. 6 : По инсталацијата, целосно цемент по 24 часа, а потоа за перење или извршување на брзина. 7 : Оваа цена не вклучува никакви даноци на Стоки Информации Име : Автомобил предо/Странично Лента Усна Браник Deflector/Спојлер Материјал : EPDM Должина : 2.5 m Ширина : 65mm Тежина : 1 КГ Автомобил Модел : Тоа се однесува на сите автомобили Се Самурај Налепници Производ Слика Совет : Кога инсталирање на производот има проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. Можете исто така да инсталирате целото тело опкружен.

Основни характеристики

Тип Елемент:
размерът на пола
търговска марка:
НОВОВИСУ
Името На Модела:
Бл-2015 г.
Тегло На Продукта:
1kg
Височина На Продукта:
6.5inch
Дължина На Продукта:
250inch
Модел Година:
2015
специални характеристики:
ролята на спойлер
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Вид На Материала:
ЭПОМ
Широчина На Елемента:
6inch
Модел автомобил:
Laurel С35
Тип Елемент:
размерът на пола
is_customized:
Yes
Автомобили:
Нисан

Избор на клиенти