Категории

.

Категории

.

Arsuxeo Колоездене на велосипед Mountaion Мтб панталони с пластрон бельо гащи компресия чорапогащи къси панталони 3d Cool Max мек

Arsuxeo Колоездене на велосипед Mountaion Мтб панталони с пластрон бельо гащи компресия чорапогащи къси панталони 3d Cool Max мек

BGN 15.00 BGN 22.74

Наличност
Налично


големина на табелата (cm) ве молиме имајте во предвид дека сега ќе почнеме да ги продаваме нашите шорцеви преку НАС/ЕУ големина, големината ќе нареди е US/ЕУ големина,
ДОН големина е 1 size различни со НАС/ЕУ големина,на пример. ДОН големина M= САД/ЕУ големина S
производи функција
Направени од 88% полиестер и 12% spandex за удобност и имајте одлична еластична.
3 D coolmax поместена за да бидете удобно во секое време.
брз сува
дише
Се користи и за мажите и жените.
Детали слики
12629 Велосипедизам Панталона(Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

Основни характеристики

Размер:
S, M, L
Тип Елемент:
Къси панталони
Спортен Тип:
Колоездене
Характеристика:
Анти-пот, UV-защита, бързо сушене
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Тъкани:
Платно
търговска марка:
АРСУКСЕО
Материал:
Памук
Номер На Модела:
Колоездене Панталони

Избор на клиенти