Категории

.

Категории

.

Елегантното шампанско и виолетово A-Line с дълъг ръкав мюсюлмански дантелени вечерни рокли 2017 мъниста талията абитуриентски рокли vestido de феста BE127

Елегантното шампанско и виолетово A-Line с дълъг ръкав мюсюлмански дантелени вечерни рокли 2017 мъниста талията абитуриентски рокли vestido de феста BE127

BGN 243.00 BGN 270.40

Наличност
Налично


>>> Добредојдовте на Lacebridal ^_^
Ние и ветуваме ќе го користите на најдобар квалитет на ткаенина и монистра да се направи совршен облекуваат!
Ние само што нудат high-end Quality Фустан!
Напомена : Според прилагоди поштенска политика на Русија и Бразил, име на примачот мора да биде ПОЛНО ИМЕ; И Brizal, корисниците мора да ја напишете вашата CPF или CNPJ во празно на вашата цел,вашиот сопствен треба тоа.
Домот Шампањ и Виолетова А-Линија Долг Ракав Муслимански Чипка Вечерни Фустани 2017 Beaded Половината Пром Фустани vestido де феста BE127 Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број BE127 Ткаенина Сатен,chiffon Разубавувањето Чипка,beading Целосно Наредени да се Изгради-во Градник Да Fishbones Затворање Патент До Боја на Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 12-30 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yes
1.Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1.Можете да обичај се направи фустан ако јас испратите некои слики? Да,ние може да обичај се направи фустан според вашите слики. 2.Можам custom size? Да,ние може да custom size за вас слободно. (Ние треба вашата : Биста,Половината,Колковите,биста до половината над половината,на Висина не потпетици,Шупливи до Подот без потпетици,Потпетици) 3.Колку долго може да добиете мојот фустан? За 25-40 дена(зависи од стилови).22-33 дена да го разгледа и да 3-7 дена да брод(Русија треба околу 15-20 дена да брод). 4.Што треба да направам ако thers е нешто во ред со фустан? Ве молиме кажете ни во прво време,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се реши проблемот.Ако тоа е наша грешка,ние ќе биде одговорен за тоа. 2.Како да се Направи ред? 1)на Уплата.Ние прифаќаме Зачувам,T/T, L/C за голема сума, Western Union за мала сума.
Pls кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остават порака во однос на мерењата и боја. 2)Потврдите.кога ќе примите вашата исплата,ќе ви испрати е-мејл или порака да ја проверите фустан информации,како што се Големината,Бојата и сите други requestments.

Основни характеристики

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Случай:
Официален Вечер
Тип Елемент:
Вечерни Рокли
Украса:
Пайети, Дантели, Кристали
търговска марка:
скромно казва
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Вграден сутиен:
ДА
Номер На Модела:
BE127
Стил Ръкави:
Редовен
Влак:
Стрелка С Форма На Влак
Елемент На Модата:
Реколта
Дължина ръкав(см):
Пълен
Материал:
Полиестер, Памук
Талия:
Натурални
Реалните Изображения:
ДА
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Силует:
А-Линия
Тип Тъкани:
Атлас
Случай:
На Сватбени Събития
MOQ:
1 парче
Произход:
Суджоу Дзянсу, Китай
Стил:
сватбена рокля
Тип На Изображението:
Позоваването На Изображението
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер

Избор на клиенти