Категории

.

Категории

.

Секси жилетка сатенени халати, Дамски халати за баня копринени пижами дамски копринен костюм летен стил на булката роба жена Лонго нощница

Секси жилетка сатенени халати, Дамски халати за баня копринени пижами дамски копринен костюм летен стил на булката роба жена Лонго нощница

BGN 243.00 BGN 303.66

Наличност
Налично


Секси Јакна Сатен Облека, Женска Бањарки Свила Пижами дамите свила одговараат на Лето Стил деверуша Облека Жена долго во ноќта gown Бесплатен Превозот
Топло Совети : Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница! Жените Свила Пижами М е за една дама која е
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидеме многу среќни да ви помогнат! Се надевам дека ќе уживате во нашите предмети!
Прв Избор Забелешка
Ако имате потреба од големи количини на стока, ве Молиме контактирајте со нас и ние би можеле да разговараат за време на испорака и цена.
Прв Избор На Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА. Ние ќе ви ја испратиме стоката, како е можно поскоро. Ве молам дозволете ми да знам било questiones пред наддавање ако имате.
Прв Избор Услови&Warrenty
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратена. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад.
Прв Избор На Пратката
1. Може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
2. Напишете детали во коментар кога ќе ги нарачате.
3.Испрати ми вашиот клиент е превозот адреса, кога ќе цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
4 .Генерално, ние ги користиме Кина Пост или ЕМС за вас да се изразат, ако имате било какви посебни потреби, може да ни каже однапред, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Основни характеристики

Модел:
Батик
Материал:
100% коприна
Характеристика:
Воздухопроницаемый
търговска марка:
Готино мода!КУОЛ Лайф!
Тип Замшевой Тъкан:
Друго
Нетканая Техника:
Needlefelt
Вязаный Тип:
Деформира
Вид На Продукта:
Органична Тъкан
Ширина:
Women Long Silk Pajamas Nightgown 2-pcs
Тип:
лейси плат
Техника:
Вязаный
Стил:
Доби
Продукт:
2016 нов пристигане жени в дълги копринени пижами нощница 2-бр. Комплект
БРД:
Фалаишука
Компоненти:
Дълъг копринен халат и секси пола
Плат:
100% коприна копринени пижами
Доставка:
Безплатна доставка

Избор на клиенти