Категории

.

Категории

.

Сладък 50x160 см карикатура пъстри мечки сиво бели печатни памучен плат стегать Детски легла Тилда плат Лоскутная плат

Сладък 50x160 см карикатура пъстри мечки сиво бели печатни памучен плат стегать Детски легла Тилда плат Лоскутная плат

BGN 7.00 BGN 7.79

Наличност
Налично


Симпатична 50x160cm Шарени Цртан филм го Носи Сива боја Бела Печатени Памучна Ткаенина Quilting Бебе Постелнина Tilda Крпа Комбинација ткаенина за шиење tecido TULLE цвет
Име на производ : СП-422 Симпатична Шарени Цртан филм го Носи Сива боја Бела Печатени Памук Ткаенини
Материјал : 100% Памук
Боја : бела / сива
Големина на : 1 парче=50x160cm (намалување од рака, толеранција 2cm)
Употреба : Не дебели, совршен за colthes, завеси ,постелнина, quilting, и други заеднички DIY проекти.
Пакет Содржина : 1pc
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено.
2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано гранчиња се допаѓа, ако цел 2 парчиња, ќе испрати 100x150cm, ви благодариме

Основни характеристики

Стил:
Кепър
Тип:
Сатиновая Плат
Материал:
100% памук
Техника:
Тъкани
Вид На Продукта:
Друга Кърпа
Характеристика:
Еко-Содружественный
Модел:
Пишеща машина
Вязаный Тип:
приключи

Избор на клиенти