Категории

.

Категории

.

100шт многоцветен кръгла дървена бутон оцветен многоцветен бутон за ръчно изработени САМ шевни принадлежности детска плат пуловер аксесоари

100шт многоцветен кръгла дървена бутон оцветен многоцветен бутон за ръчно изработени САМ шевни принадлежности детска плат пуловер аксесоари

BGN 13.00 BGN 16.72

Наличност
Налично

100pcs Multicolor Круг Дрвени Копчето Насликани Multicolor Копчето рачно изработени DIY Материјали за Шиење Деца' Крпа Џемпер Додатоци Име на Производ : Шарени Круг Копчиња Големина : 2 cm Материјал : дрвени Тип : 2 дупки Бои : multicolors Пакет : 100pcs многу ве Молиме имајте во предвид : ние ќе се дадени на копчето шема на бои случајно како складирање.
Употреба : рачно изработени DIY chlidren, детска' облека бебе облека џемпер кеси за шиење acscessorie.

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Бутони
Украса:
Няма
Характеристика:
Екологично Чист, Моющийся
Техника:
Боядисване
Материал:
Дърво
Тип Бутони:
Бутон С 2 Дупки
Форма:
Кръг
Стил:
Flatback
Номер На Модела:
DC
Име на продукта:
Разноцветни Кръгли Копчета
Тип:
бутони върху равна на облегалката с 2 дупки
Ширина:
20 mm
Материали:
Дървен
Пакет:
100шт много
Приложение:
Шевни принадлежности за ръчна работа САМ, аксесоари за детски дрехи
Цвят:
многоцветен
Друг Вид:
Аксесоари за кръгли копчета
Използването на:
ръчно изработени DIYsewing Детски дрехи acscessorie

Избор на клиенти