Категории

.

Категории

.

Нов 9 мм случаен набор от смесени 10 стилове прекрасен модел печатни сатен лента 1Y / стил STRD0910

Нов 9 мм случаен набор от смесени 10 стилове прекрасен модел печатни сатен лента 1Y / стил STRD0910

BGN 3.00 BGN 3.98

Наличност
Налично

Ве Молиме Истакна :
Ќе добиете мешавина 10 различни лента секој печатење е 1 двор.
Случаен испорака некои печати може да не како подолу фото шоу.
1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено дизајн наредби.Прилагодено печатење 100 Yards. 2.За големи цел вкупен износ над $100-200$ ние нудиме бесплатен превозот од UPS-от,DHL,FEDEX САД,CA,велика БРИТАНИЈА,АУ,Германија,Франција,Италија,Шпанија и во некои други Европски Земјата.Освен руски Бразил и некои далечни земји) Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 3-7 работни дена по уплата.Ние ќе брод секоја цел што побрзо како што може да. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Mail,тоа трае околу 15-30 дена да пристигнат. Повратни информации на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации. Ако постојат проблеми или грешки за пратката сте примиле ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратните информации. Ние веруваме дека Можеме да работат заедно за да го решат секој спор. Забелешка 1.Добредојдовте ОЕМ и големо!Голема за да може да имаат повеќе попусти. 2.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно.ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!

Основни характеристики

Техника:
Пишеща машина
Материал:
100% Polyester
Тип Тъкани:
Атлас
Ширина:
3/8
Стил:
Това Е Една Страна
Номер На Модела:
STRD0910
Модел:
Цвете
Вид На Продукта:
Лента

Избор на клиенти