Категории

.

Категории

.

Високо качество на 37 дизайн микс черно & бяло&сива Лента комплект направи си Сам ръчно изработени плавателни съдове опаковка аксесоари за коса материали пакет

Високо качество на 37 дизайн микс черно & бяло&сива Лента комплект направи си Сам ръчно изработени плавателни съдове опаковка аксесоари за коса материали пакет

BGN 14.00 BGN 28.00

Наличност
Налично


започнете
крајот
Висок квалитет 31 Design Микс Кафеава Лента Поставена За Diy рачно изработени Подароци Занает Пакување Коса Додатоци Свадба Материјали Пакет 31 Yard
Бренд Име : Никој
Тип На Производ : Панделки
Ткаенина Тип : Grosgrain
Материјал : Rayon/Памук
Техника : Везени
Функција : Дише & Еко-Пријателски
Модел : Цртан Филм
Модел : Archor
Стил : Браун Серија
Боја и Дизајн : како се покаже слика
Тежина : 1 lot= 110g
Количина : 1 lot=31 компјутери=31 дизајн
Број на модел : HBP001
Користат За : коса додаток рачно изработени Подароци Занает Пакување
Answer : ___________________________ Note :
Сите Лента се скрати со рака.
Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 1-2cm отстапување.
Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински Лента .
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано.

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Лента
Техника:
Пишеща машина
Материал:
100% Polyester
Тип Тъкани:
Гросгрейн
Номер На Модела:
HB-010
търговска марка:
ЦЮАНЬФАН
Стил:
Това Е Една Страна
Модел:
Плътен Цвят
Ширина:
1/8
Вид На Продукта:
Лента
Стил:
Това Е Една Страна
Материал:
Коприна / Памук
Техника:
Бродирана
Модел:
Архор
Цвят:
като изложба на изображението
Брой:
1 лот = 37 бр = 37 дизайн
Тегло:
1 lot = 150 g
използвайте за:
аксесоар за коса с ръчно изработени опаковъчна хартия занаяти
Номер На Модела:
HB-010

Избор на клиенти