Категории

.

Категории

.

CHINAZP фантастичен бална костюм бижута избелени и боядисани жълто злато петел Schlappen нанизани пера

CHINAZP фантастичен бална костюм бижута избелени и боядисани жълто злато петел Schlappen нанизани пера

BGN 29.22

Наличност
Налично


CHINAZP 800pieces/пакет Фантастична Партија Костим Декорација Избелени и Обоена Жолто Злато Петел Schlappen Нанижани Пердуви
1.Име на производ : Нанижани Петел Schlappen Пердуви
2.Материјал : Пилешко пердув
3.Боја : Жолто Злато
4.Модел : Обоена
5.Пердув Должина : 10~15cm(4~6inch)
6.Нанижани Должина : 80-85cm
7. Пакување : 800pieces/color/пакет
8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Co., Ltd
9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn
10.Бренд име : CHINAZP
11. Продавницата за веб-страница :
12. Trademanager ID : cn1000610506
Овој оглас е за избелени и обоена Coque Опашка Нанижани пердуви, заедно со cording. Постојат околу 800 пердуви во оваа листа. Секој пердув е околу 4-6 инчи долго.
На пердуви се долги и цврсти, но не премногу здрвени, и се спојуваат на дното во близина на quills. Нанижани пердуви се малку поскапи, но тие се одлични за почиста работа простор.
Трговија на големо и масовно купување на овие петел пердуви е на располагање по барање.
Ви благодариме за гледање.
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!

Основни характеристики

Номер На Модела:
Gold_Yellow Нанизал Петел Шлаппеновые Пера
Материал:
Пиле Перо
Модел:
Боядисани
Име на продукта:
Златисто Жълти Нанизани Петел Шлаппеновые Пера
Цвят:
злато жълт цвят
Дължина на писалката:
10-15cm(4-6inch)
Опаковка:
800pieces/color/пакет
Продетая Нишка Дължина:
80~85см
име на компанията:
Yiwu ZP Crafts Co., Оод
Сайт На Магазин:
www.aliexpress.com/store/200193

Избор на клиенти