Категории

.

Категории

.

Шият D нокът червен кафе капка / овална форма / кръгла / правоъгълна / navette фасетиран кристал стъкло DIAMANTE кристали шивашки скъпоценни камъни pk sz & броя

Шият D нокът червен кафе капка / овална форма / кръгла / правоъгълна / navette фасетиран кристал стъкло DIAMANTE кристали шивашки скъпоценни камъни pk sz & броя

BGN 6.00 BGN 6.70

Наличност
Налично


Материјали : кристал кристал со сребро бакар одлеаноци
Боја : изберете боја ,опции може да не се прикажат сите бои,може да се земе предвид која боја ви е потребно од боја слика. Тие би можеле да бидат залепени или да се шие на Вклопуваат Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/ contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.

Основни характеристики

Цвят:
Вид На Продукта:
Кристали
Техника:
Шев-На
Материал:
Стъкло
Размер:
all size you choose
Воспользуйся:
Чанти, Дрехи,Нийл-Арт,Обувки
Вид На Кристали:
Свободни Кристали
Стил:
Flatback
Номер На Модела:
изберете размер и форма
Форма:
сълза / наветта/кръгла / правоъгълна / овална

Избор на клиенти