Категории

.

Категории

.

500PCS 90X45mm blank tagsvKraft Paper Hang Tags, only can be buy stock, can not your custom name on it!

500PCS 90X45mm blank tagsvKraft Paper Hang Tags, only can be buy stock, can not your custom name on it!

BGN 52.48

Наличност
Налично


Боја : Kraft како слика
Големина : 90 X45 mm
Материјал : 350 gsm+Kraft Хартија
Пакување : 500pcs/многу не се вклучуваат низа
Ако ви е потребна за секој запис се врзуваат string(Вкупно 500psc),треба да го додадете 8 US
Понуда на линкот :
https : //www..com/store/group/String-Seal/1092398_254849970.html
Ве молиме имајте предвид : Ние може да ги прифати сите големина прилагодени на кралот,ве Молиме контактирајте ме за котација Ако сакате да ги испечатите вашите disign ознаки.Ви благодариме
Купување на информации 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5.Ако вашата цел е одеднаш недостапен, ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа, ве молиме контактирајте со нас однапред ако сакате да ја други превозот начини. 6.Купувачите ќе биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја. 7. EMS 6-12 дена пристигна; 8. UPS-от, DHL, TNT 3-8days пристигна; 9. Кина Пост Воздух Mail, 25-30 дена пристигна, некогаш е потребно повеќе време, 10.ако купите повеќе од 200 долари за едно време ,ние ќе ја испрати од нашата специјална линија,тоа е толку брзо како ems,но тоа е бесплатен превозот. 11.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. 12.Ќе го користи Кина пост авијација поштенски испрати бесплатен превозот производи Повратни информации 1.

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Етикети За Дрехи
Характеристика:
Еко-Содружественный, Recyled
търговска марка:
JDCMYK
Техника:
Пишеща машина
Материал:
Хартия
Воспользуйся:
Чанти, Облекло, Обувки

Избор на клиенти