Категории

.

Категории

.

Светло синьо AB цвят 1.5 мм-14 мм, с полукръгла ABS култивирани перли, мъниста направи си САМ бижута като аксесоари

Светло синьо AB цвят 1.5 мм-14 мм, с полукръгла ABS култивирани перли, мъниста направи си САМ бижута като аксесоари

BGN 13.60

Наличност
Налично


Материјал : смола ABS
Големина на&Количина/пакет 1.5 mm 10000pcs 6mm 5000pcs 2.0 mm 10000pcs 8мм 2000pcs 2,5 mm 10000pcs 10мм 1000pcs 3.0 mm 10000pcs 12mm 500pcs 4.0 mm 10000pcs 14mm 250pcs 5.0 mm 5000pcs
Боја : како на сл
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Мъниста
Материал:
Пластмаса
Техника:
перлата на
Номер На Модела:
BYZZ
Материал:
ABS смола
Размер:
1.5mm-14mm

Избор на клиенти