Категории

.

Категории

.

Гореща цялата продажба на 10 топки / лот 500 г мляко мек шал акрилна памучни прежди дебела прежда памук плетене на една кука конец

Гореща цялата продажба на 10 топки / лот 500 г мляко мек шал акрилна памучни прежди дебела прежда памук плетене на една кука конец

BGN 25.00 BGN 60.45

Наличност
Налично


Материјал : 20%најлон,80%памук
Боја : однесуваат на фотографии
Тежина : околу. 50g/Skeins
Должина : околу. 45-50 метри по Skein
Пакет вклучувајќи : 10 Skeins/многу , прибл. 500g/многу
Предложи игла : 2.5-3мм
Употреба : knittting бебе џемпер,шамија,чевли,капи,итн.
Напомена : Можете да изберете една боја или мешани бои.Ако не ни кажуваат бои што сакате да ги нарачате, ние ќе брод до вас по случаен избор.Ви благодариме!
Како да се продавница во нашата продавница :

Основни характеристики

Цвят:
Кажете ни цвят няма
Номер На Модела:
JF1084
Воспользуйся:
Ръчно Плетиво
Тип:
Памучни Прежди
търговска марка:
Карабены
Материал:
Найлон / Памук
Модел:
Боядисани
Тип Прежди:
Камгарни
Стил:
Ръчно Плетиво
Характеристика:
Еко-Содружественный
Вид На Продукта:
Смесени Прежди

Избор на клиенти