Категории

.

Категории

.

Натурален стил с ръчно изработени прекрасен мечка печатни памучни мрежи Zakka шевна издател памучен плат печат шевна Лента лента за направи си САМ

Натурален стил с ръчно изработени прекрасен мечка печатни памучни мрежи Zakka шевна издател памучен плат печат шевна Лента лента за направи си САМ

BGN 8.00 BGN 10.67

Наличност
Налично


Сосема Нов и МНОГУ ОДЛИЧЕН квалитет Добар квалитет облека, додатоци Материјал : 100% Памук Процес : Печатени Големина : 20mm Шема : Природен Стил рачно изработени Прекрасна Мечка Мир Dove бои : види слика Пакет : 10 Јарди
Zakka 15mm Kawaii Був Шема Памук Webbing Diy Шиење Печатење Шиење Лента Цртан филм Дизајн Памучна Ткаенина Печатени Панделки
Природен Стил рачно изработени Прекрасна Мечка Печатени Памук Webbing Zakka Шиење Етикета Памучна Ткаенина Печатење на Шиење Лента Панделки За DIY ви Благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Мрежи
Воспользуйся:
Домашен Текстил, Чанти, Обувки, Облекло
Материал:
100% памук
Характеристика:
Опазване На Околната Среда, Висока Якост
Ширина:
20mm
търговска марка:
CMCYILING
Техника:
Пишеща машина
Номер На Модела:
см-3
Дизайн:
Карикатура
Модел:
Естествен Стил С Ръчно Изработени Прекрасен Мечка
Пакет:
10 ярда

Избор на клиенти