Категории

.

Категории

.

100шт 2 дупки многоцветен фен дървена бутон оцветен бутон за ръчно изработени САМ шевни принадлежности детска плат пуловер аксесоари

100шт 2 дупки многоцветен фен дървена бутон оцветен бутон за ръчно изработени САМ шевни принадлежности детска плат пуловер аксесоари

BGN 13.00 BGN 17.60

Наличност
Налично

100pcs 2 Дупки Multicolor Фан Дрвени Копчето Насликани Копчето рачно изработени DIY Материјали за Шиење Деца' Крпа Џемпер Додатоци Име на Производ : Multicolr Фан Копчиња Големина : 3 cm Материјал : дрвени Тип : 2 дупки Бои : multicolor Пакет : 50pcs многу ве Молиме имајте во предвид : ние ќе се дадени на копчето шема на бои случајно како складирање.
Употреба : рачно изработени DIY chlidren, детска' облека бебе облека џемпер кеси за шиење acscessorie.

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Бутони
Украса:
Няма
Характеристика:
Екологично Чист, Моющийся
Техника:
Боядисване
Материал:
Дърво
Тип Бутони:
Бутон С 2 Дупки
Форма:
Миди
Стил:
Flatback
Номер На Модела:
DC
Име на продукта:
Цветни Бутони На Вентилатора
Тип:
бутони върху равна на облегалката с 2 дупки
Ширина:
3 cm
Материали:
Дървен
Пакет:
50шт много
Приложение:
Шевни принадлежности за ръчна работа САМ, аксесоари за детски дрехи
Цвят:
многоцветен
Друг Вид:
Карикатура цвете бутона аксесоари
Използването на:
ръчна работа САМ шиене на детски дрехи acscessorie

Избор на клиенти