Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка -2015 нов 100шт смесени 2 дупки карикатура птици, Животински модел дървени шиене на копчета scrapbooking 19x30mm J1380

Безплатна доставка -2015 нов 100шт смесени 2 дупки карикатура птици, Животински модел дървени шиене на копчета scrapbooking 19x30mm J1380

BGN 7.00 BGN 8.30

Наличност
Налично


Материјал :
Bakelite
Големина на :
Прибл : 19x30mm Дупка големина : 1.5 mm Дебелина : 3мм( 1/8") конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
По Случаен Избор
Количина :
Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Овие предмети се меша по случаен избор,па боја на Копчињата сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.
Бесплатен превозот -100pcs Мешани 2 Дупки шема цртани филмови Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking D2267 US$ 5.41 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -Бесплатен Превозот 150pcs Мешани 2 Дупки шема цртани филмови Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking M01385 US$ 5.95 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -100 Pcs Случаен Мешани Dragonfly Дрво за Шиење Копчиња 2 Дупки Шема Scrapbooking 20x25mm D2024 US$ 4.97 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -60pcs Мешани 2 Дупки Шема Цртан филм Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking D2316 US$ 4.95 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -100pcs Мешани 2 Дупки Животни Шема Цртани филмови Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking D2619 US$ 5.88 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -80pcs Мешани 2 Дупки Шема Цртан филм Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking D2470 US$ 5.73 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -Бесплатен Превозот 100pcs Мешани Цвеќиња 2 Дупки Шема Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 20mm D2347 US$ 4.45 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот -100 PCs Круг Случаен Мешани Убави Автомобили 2 Дупки Дрво Сликарство Шиење Копчиња Scrapbooking 25x17mm,D2395 US$ 4.85 /многу
парчиња / многу
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-45 Бизнис Денови на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена.

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Бутони
Украса:
Няма
Характеристика:
Еко-Содружественный, Химическо Чистене, Washable, Никел-Свободна
Техника:
Боядисване
Материал:
bakelite
Тип Бутони:
Бутон С 2 Дупки
Форма:
X-Образна
Стил:
Flatback
Номер На Модела:
J1380

Избор на клиенти