Категории

.

Категории

.

500шт 25мм дървена Звезда коледни копчета шевни Бележки украса кардмейкинг занаяти

500шт 25мм дървена Звезда коледни копчета шевни Бележки украса кардмейкинг занаяти

BGN 23.00 BGN 23.98

Наличност
Налично

Бесплатен Превозот!300pcs/многу 13mm Црно-Бели Ленти Модел Смола Круг Копчиња 4-Дупка за Шиење Копчиња $5.99 Бесплатен Превозот!500pcs/број 15*13mm Меша во Облик на Лак Пони Монистра Акрилик Пеперутка Вратоврска Монистра За DIY Накит Scrapbooking $15.49 Бесплатен Превозот!500pcs/многу 6x8mm Нетранспарентно Мулти Пони Монистра Акрилик DIY Loom Лежиште За Коса, Накит или Loom Бендови Нараквици $6.49 75yards/pc 2 Ply Природни Јута Twine Кабелот рачно изработени Украсни Додатоци Јута Јаже За Papercrafting Cardmaking Scrapbooking $3.99 200pcs Мешани Копчиња Круг за Шиење месо тело Бебе Фенси Кошула Копчето За Накит Одлуки 10мм $4.99 100pcs/број 15-20mm Нерегуларни Тркалезна Форма Дрво Број на Чипови 0-9 Мешани Embellishements Занает Scrapbooking Cardmaking Природна Боја $4.99 Бесплатен Превозот 900pcs 12.5 mm Бел Круг на Боја 2-Дупка Копчиња Смола Круг за Шиење Кошула Додатоци $13.99 Бесплатен Превозот 1000pcs 25x22mm Цртан филм Принцеза Насликани Срцето Дрвени Копчиња 2 Дупки Бебе Фенси Копчето за Шиење Додатоци $39.99
500pcs Дрвени Ѕвезда Божиќ Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Прибл за 25mm Дизајн : Петокрак Облик Со 2 Дупки Дупка Големина : Прибл за 2.0 mm Копчето Дебелина : Прибл за 3.0 mm/pc Боја : Мешани Фотографии Пакет : 500pcs
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 30-45days!
2. Нарачки обработени во рок од 2 работни дена од денот на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Бутони
Украса:
Няма
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
Yiasangly
Техника:
Боядисване
Материал:
Дърво
Тип Бутони:
Бутон С 2 Дупки
Стил:
Flatback
Форма:
Шестоъгълен
Номер На Модела:
6qeSR
Тип:
Sew-Копчета С 2 Дупки
Цвят:
разход
Размер:
25mm
Шаблон За Печат:
Коледни мотиви
is_customized:
Yes
БРОЙ:
500шт
Форма:
Звезда

Избор на клиенти