Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка 50шт flatback планински кристал бутон(BTN-5652)

Безплатна доставка 50шт flatback планински кристал бутон(BTN-5652)

BGN 54.00 BGN 68.80

Наличност
Налично


Големина : КАКО СЛИК
Материјал : Цинк Легура
Позлата : Сребро.
Акции боја : Како на сликата
Месо тело : НЕ
Пакување : 2 ПАРЧИЊА/opp вреќа
Прилагодено : Yes(боја,големина,стил итн.)
Купување барање
За позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот
За големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!
Обработка на време
5-15 дена врз основа на акции
Превозот време
DHL/ Федекс/UPS-от : 5-8 дена
EMS : околу 10-30 дена
Epacket : околу 7-30 дена
Кина Пост : околу 30-60 дена
Пратката стандард
100 PCS/многу= Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
50 PCS/многу=Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
20 PCS/многу= Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
>$200 за една нарачка, Експрес сервис(DHL/Федекс/UPS/EMS) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Ако купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,а потоа ние ќе ви помогнат да брод од експрес(DHL/Федекс/UPS/EMS)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборови
Враќање
Реконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално. Купувачот мора да ги плати за да брод од нивниот пакет назад до продавачот.

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Бутони
Украса:
Мъниста
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
BlingSupply
Техника:
покритие
Материал:
Метални
Вид На Метал:
Цинк Сплав
Тип Бутони:
Комбинирана Бутон
Форма:
Кръг
Стил:
Flatback
Номер На Модела:
БТН-5652

Избор на клиенти