Категории

.

Категории

.

Lucia crafts 1y/лот 12.5 cm Lace Trim Cotton Ribbons САМ For Wedding Party Decor Arts Sewing Material Supply 17010045 (12. 5D1y)

Lucia crafts 1y/лот 12.5 cm Lace Trim Cotton Ribbons САМ For Wedding Party Decor Arts Sewing Material Supply 17010045 (12. 5D1y)

BGN 2.85

Наличност
Налично


Поради фотографски технички и осветлување roblem, сликите појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ :
1.Целосна исплата мора да се направи пред нашиот пратката. и ние ќе ви испратиме trucking НЕ по испратите производи.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
3. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме да не?т остави нас ? Негативни?или? Неутрални?повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Дантела
Техника:
Бродирана
Материал:
Полиестер / Памук
търговска марка:
Лучия занаяти
Тип Тъкани:
Органза
Номер На Модела:
17010045(12. 5D1y)
Украса:
Дантела
Характеристика:
Щадящи Околната Среда, Е Водно-Разтворим Продукт
is_customized:
Yes
Ширина:
12.5cm
Пакет:
1 двор/лот
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Размер:
12.5cm
Цвят:
8 цветове, можете да изберете
Материал:
Памук

Избор на клиенти