Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка на едро по 20 бр. / лот 6 бикини жак за къпане носят лента за глава жак RC91102

Безплатна доставка на едро по 20 бр. / лот 6 бикини жак за къпане носят лента за глава жак RC91102

BGN 89.60

Наличност
Налично


Напомена :
1) За крајот барови,Ние исто така имаат 5/8" големина,ве Молиме оставете порака ако ви треба 5/8" крајот бар.
2) Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Основни характеристики

Вид На Продукта:
Ключалката
Украса:
Кристали
Характеристика:
без никел и олово
търговска марка:
MYG
Техника:
покритие
Материал:
Метални
Воспользуйся:
Чанти, Колани, Дрехи, Обувки
Вид На Метал:
Месинг
Тип На Ключалката:
Булавочные Ключалката
Форма:
Цвете
Номер На Модела:
RC91102
покритие:
Злато
Място на произход на стоките:
Гуанджоу, Китай
Камъни:
акрилни камъни
Размер:
6 inch

Избор на клиенти