Категории

.

Категории

.

Стенжорн за BMW F10 F30 F12 F01 E70 E90 F25 вакуум преобразувател на налягане 7626351 7584628

Стенжорн за BMW F10 F30 F12 F01 E70 E90 F25 вакуум преобразувател на налягане 7626351 7584628

BGN 47.98

Наличност
Налично


OE БРОЕВИ :
11747626351,1174 7626351-01 ,7.00887.11, 11747796634,1174 7796634-03,7.00579.03,70057903,11742247906,11 74 2 247 906,7.22796.01.0
За BMW :
3 (E46)
3 (E90)
Компактен (E46)
Туринг (E46)
(E39)
(E60)
Туринг (E39)
Туринг (E61)
(E38)
(E65, E66)
X3 (E83)
X3 (E83)
Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила. Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата. Ако имате било какви прашања или не сте сигурни, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. Висок квалитет, конкурентни цени, квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте многу потреби, можете да го барањето од страна на e-mail, јас ќе ви даде најдобра цена
Фотографија : На сликата е донесена во вид, за референца
Купувачот Забелешка : Овој производ е апсолутно вистински, ако се двоумите, може да се врати, но во продавницата не вклучува превозот, ви благодариме!
Пие И Време На Испорака 1.Ние брод во светот 2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 2-3 работни дена 3.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно.Жал ми е, те Молам помогни не да конкурираат/купување на тоа.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што сакавме 4.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата, можете, исто така, може да пратите парцели на DHL веб-Сајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод 5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Основни характеристики

135и-та година:
2010,2008,2009
Държава / регион на производство:
Китай
Преносимото Номер Детайли:
1174 7626351-01,7.00887.11
Друг Номер:
1174 7626351-01,7.00887.11
Широчина На Елемента:
1.2
Производствен Номер Детайли:
1174 7626351-01,7.00887.11
Височина На Продукта:
1.3
За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
Модел на BMW:
135i
Дължина На Продукта:
1.1
търговска марка:
стенжорн
специални характеристики:
Валс
Тегло На Продукта:
60g
Настаняване на превозното средство:
двигател
Вид На Материала:
Дъвка

Избор на клиенти