Категории

.

Категории

.

TIPTOP TP-P52 Mini Size 6 Color Waterproof Aluminum Led Par Cans RGBWAUV Tyanshine Big Lens 25 градуса Rianproof Stage Lighting

TIPTOP TP-P52 Mini Size 6 Color Waterproof Aluminum Led Par Cans RGBWAUV Tyanshine Big Lens 25 градуса Rianproof Stage Lighting

BGN 268.80

Наличност
Налично


Спецификација за производ :
Напон : AC90 V-240 V/50-60 Hz потрошувачка на Енергија : 200 W извор на Светлина : 12pcs 18 W tyanshine led светилки во Боја : RGBWA+UV 6in1 боја мешање DMX512 Канали : 6/10 двојна канали режим на Контрола : Dmx512/Авто се кандидира/Master Роб/Звук активира Зрак Агол : 25 степен Затемнување : 0-100% линеарна прилагодување Школка материјали : кастинг алуминиум случај Производ гаранцијата време : 1 година Certificationl : CE, ROHS ИП Стапка : IP65 Пакување големина : 26*26*33cm Пакување тежина : 5kg Пакување листа за секоја единица :
1pcs led par светлина
1pcs прирачник книга * ако ви требаат повеќе продолжен моќ или DMX кабел, ве молиме контактирајте со нас прво.

Основни характеристики

Тип Штепсельной Вилици:
Штепсельная вилица ЕС, штепсельная вилица САЩ, штепсельная вилица АС, штепсельная вилица Великобритания
Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
търговска марка:
ГИГЕРТОП
Стил:
DMX Stage Light
Случай:
Професионална сцена и dj
силата на:
200 W
Номер На Модела:
TP-P102
Напрежение:
90-240V
Име на продукта:
12x18w 6in1 правят светлина водостотьким равенство Led
Напрежение:
AC100V-220V
силата на:
200 W
DMX канали:
6 / 10CH
Радиация цвят:
Смесване на цветове RGBWA UV 6in1
Водоустойчив:
IP65
Характеристика:
мини размер/липса на работния звук
документ:
CE, ROHS
Място на произход на стоките:
Град Гуанджоу
Начин на опаковане:
картонена кутия с пяна вътре

Избор на клиенти