Категории

.

Категории

.

Щуцер тръба connector чай заваряване на неръждаема стомана 102мм За/Р 304 санитарен

Щуцер тръба connector чай заваряване на неръждаема стомана 102мм За/Р 304 санитарен

BGN 43.25

Наличност
Налично

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Површински третман процес : Завршувањето полски
Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!
Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,Санитарен
Конекција : Заварување
Надворешниот Diamater : 102mm(4")
Дебелина на ѕид : 2mm
Секој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Основни характеристики

Материал:
неръждаема стомана
Тип:
По подразбиране
връзка:
По подразбиране
Код На Главата:
По подразбиране
Форма:
По подразбиране
Техника:
По подразбиране

Избор на клиенти