Категории

.

Категории

.

168 мм 304 неръждаема стомана санитарна тръба стягащи скоби подкрепа тръбна скоба

168 мм 304 неръждаема стомана санитарна тръба стягащи скоби подкрепа тръбна скоба

BGN 22.91

Наличност
Налично

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик( Материјал на Завртката е 201 Нерѓосувачки Челик)
Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!
Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,Санитарен
Конекција : Менгеме
Одговара Цевка O/D : 168mm
Diamater на Пол : 19mm
Должина на Пол : 45mm
Секој Обид За 1 Сет!
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Основни характеристики

Материал:
неръждаема стомана
Тип:
По подразбиране
връзка:
По подразбиране
Код На Главата:
По подразбиране
Форма:
По подразбиране
Техника:
По подразбиране

Избор на клиенти