Категории

.

Категории

.

1-1 / 4 BS до 3/4 BSP женски 304 неръждаема стомана намаляване на Лакътя конектор тръба за фитинг вода масло въздух

1-1 / 4 BS до 3/4 BSP женски 304 неръждаема стомана намаляване на Лакътя конектор тръба за фитинг вода масло въздух

BGN 13.12

Наличност
Налично

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Конекција Тема : 1-1/4" БС Да 3/4" BSP Женски Навој
Оперативен притисок : 1.6 Mpa 230 PSI
Секој обид За 1 КОМПЈУТЕР!
Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Основни характеристики

Материал:
неръждаема стомана
Тип:
По подразбиране
връзка:
По подразбиране
Код На Главата:
По подразбиране
Форма:
По подразбиране
Техника:
По подразбиране

Избор на клиенти