Категории

.

Категории

.

Романтична сладки цветя и котка котенца японски лаптоп празни страници, с телчета корици DIY вестник Дневник записная награда этюдник

Романтична сладки цветя и котка котенца японски лаптоп празни страници, с телчета корици DIY вестник Дневник записная награда этюдник

BGN 15.33

Наличност
Налично


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.21 $1.38
$1.46 $2
$2.82 $3.62
$2.71 $3.3
$2.04 $2.62
$1.14 $1.29
$1.29 $1.55
$1.22 $1.28
wy-приклучок-крај
започнете
крајот го Прочитате Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable). Вкупно наредби >$150 , Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја. Regadless на очекувано време на испорака, нашите вети реконструкција време е 60 дена 90 дена за Бразил. Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM Опис
Цената се однесува за 1 Лаптоп
Големина : 183*132*13mm
ВНАТРЕШНИОТ : 100 G ХАРТИЈА, 80 ЛИСТОВИ (160 страни)
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен. Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака. Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми.

Основни характеристики

Режим На Страничната Задължителни:
Сшивающая Задължителен
Използването на:
подарък
Воспользуйся:
Дневни Бележки
Стил:
Пишеща машина
С Ключалка:
No
Тип:
Дневник
Твърдост На Покритието:
Твърд Бележника
Вътрешна Страница:
80 листа
Стил:
Творчески Тенденции
Материал На Капака:
Хартия
Номер На Модела:
NB-MS-36

Избор на клиенти