Категории

.

Категории

.

Модерни Буколические Зелени Растения, Висящи Тела, Полилеи Балкон Тавана Лампа Droplight Light Спалня Четене На Домашен Интериор Подарък

Модерни Буколические Зелени Растения, Висящи Тела, Полилеи Балкон Тавана Лампа Droplight Light Спалня Четене На Домашен Интериор Подарък

BGN 33.00 BGN 35.20

Наличност
Налично

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Зелени Растенија,Добро Направени и Vibrantly Обоени,Изгледа Реален И Убава! Совршен за декорација свадба партија, вашиот дом и градина декорација,канцеларија,кафе куќа и така натаму. Материјал : Леано Железо Боја : Немиот Црно Пакет Содржина : 1 X Светилка(Сијалица не е вклучена) Спецификација : Големина може да се 1-3cm неточноста поради рака мерка, ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел. Вистинска боја на реалните предмети може да се разликува малку од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот компјутерски екран и светлина од светлината,ве молиме да се разбере. Ви Благодариме За Разбирањето!

Основни характеристики

Тип Елемент:
Полилеи
Завърши:
Желязо
търговска марка:
В СОЧНОМ ФОРМАТА НА
Гаранция:
2 години
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Стил:
Арт-Деко
документ:
МКО, RoHS, CE
Базов Тип:
E27
Посоката На Сянката:
Надолу
Тип На Сянка:
Без сенки
Материал На Корпуса:
Желязо
Характеристики:
#A
Тип Инсталация:
Скрито Закрепване
Източник На Светлина:
Led лампи
Дали диммируемым:
No
Източник На Захранване:
AC
Номер На Модела:
#A
Напрежение:
110-240V
документ:
CCC, CE, RoHS
Цвят:
Тъп Черен
Гаранция:
2 години
Регион на производство:
Китай
Брой лампи:
1
Тип:
Лампа Капка Светлина
Стил:
Ретро
MPN:
не се прилага
Материал:
чугун

Избор на клиенти