Категории

.

Категории

.

1pcs Art Deco/ Vintage industrial Restaurant Lamp Aluminum Pipe Light Black&Golden Coltrane Suspension висящи лампи AC110V/220V

1pcs Art Deco/ Vintage industrial Restaurant Lamp Aluminum Pipe Light Black&Golden Coltrane Suspension висящи лампи AC110V/220V

BGN 151.00 BGN 302.40

Наличност
Налично

Арт Деко/ Гроздобер индустриски Ресторан Светилка Алуминиумска Цевка Светлина Црно-Златен Еден Главата Coltrane Суспензија LED Pendant Светилки Детали за Производот Категорија : Pendant Светлина Стил : Современ Модел No : CLD-L5018 Материјал : Алуминиум Големина : Кол.8*Должина 80СМ, Кол.8*100 CM Должина, Кол.10*Должина од 100 CM Сијалица : ЛЕР Светилки Сијалица База : E27 Број на Светилки : 2 Сијалица Вклучени или Не : Светилки Вклучени Соодветен Напон : 110 V-240 V Основните Собранието е потребно Гаранција : 3 година

Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни. Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
5. Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт,ви благодариме! Превозот начин
1. Секој увоз пријави се на купувачот responsbility. Ние ќе не презема никаква одговорност.
2. Ве молиме проверете Превозот и Ракувањето со Такса пред да купите. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно превозот адреса. Ние нема да се одржи одговорен за изгубени, оштетени или украдени пошта. Ве молиме да се плати за осигурување за да се избегнат овие ситуации.

Основни характеристики

Цвета На Купето:
Width8CM Lengt80CM, Width8CM Lengt100CM, Width10CM Lengt100CM
Тип Елемент:
Висящи Лампи
документ:
UL, CE, CCC
Техника:
Боядисаната
Гаранция:
3 години
Източник На Захранване:
AC
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Базов Тип:
E27
търговска марка:
Клод
Място:
Кабинет, гостна, хотелска зала, хотелска стая, основна спалня, други спални
Източник На Светлина:
Led лампи
Цвят На Абажура:
Бял, Черен
Номер На Модела:
CDL-L5018
Зона Осветление:
3-5 квадратни метра
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Напрежение:
90-260V
Материал На Корпуса:
Алуминий
Брой източници на светлина:
2
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Материал:
Алуминий
Тип На Ключа:
No
Завърши:
Надраскване
Приложение:
кафене / ресторант/ трапезария

Избор на клиенти