Категории

.

Категории

.

Дървени led плафониери творчески плафониери Lamparas de Techo Plafonnier plafonnier led Moderne

Дървени led плафониери творчески плафониери Lamparas de Techo Plafonnier plafonnier led Moderne

BGN 178.00 BGN 251.12

Наличност
Налично


Добредојдовте во мојата продавница
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!
Дрвени LED Таванот Светла Креативни Тавански Светилки Lamparas де Techo Забелешка :
Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.
Дрвени LED Таванот Светла Креативни Тавански Светилки Lamparas де Techo параметри :
Предмет : Дрво led таванот светла Големина : D42 x H13cm 24w ,D52 x H13cm 36w,D62 x H13cm 40w Напон : AC 220-240v, AC110-120 V Материјали : дрво и акрил Гаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X LED таванот светлина со возач
Дрвени LED Таванот Светла Креативни Тавански Светилки Lamparas де Techo апликација :
Дома, Хотел, Вила
Дрвени LED Таванот Светла Креативни Тавански Светилки Lamparas де Techo како подолу :
Сертификација : Примена Сцени :
За Нашата Компанија :
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Основни характеристики

Цвят На Абажура:
Кафяви
Цвета На Купето:
D42 24W, D52 36W, D62 40W
Тип Елемент:
плафониери
Гаранция:
2 години
документ:
CQC, CE, FCC, RoHS, EMC,LVD, CCC
Източник На Захранване:
AC
Характеристики:
Дървена led тавана лампа
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Приложение:
хранене
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Стил:
Модерен
Напрежение:
90-260V
Брой източници на светлина:
> 20
Материал На Корпуса:
Алуминий, PVC
Използването на:
Извънредна ситуация
Завърши:
Матиран Никел
Базов Тип:
Клин
Дали диммируемым:
No
Номер На Модела:
VT-тавана лампа -200
Материал:
Дърво
Задаване На Стил:
Лесен монтаж
търговска марка:
ВИТРУСТ
Техника:
Гравиран
Стил:
Северна Европа
Материал На Абажура На Лампата:
дърво, PVC
Приложимо място:
Коридор, ресторант, библиотека, коридор, хол, спалня, балкон, хотел
Основната област на приложение:
Родното място на
Напрежение:
AC110-120V, AC220-240V
Размер На Контур:
420мм, 520мм, 620мм
Външен вид абажура на лампата:
специална форма
Предмет на:
Дървена led тавана лампа творчески тавана лампа

Избор на клиенти