Категории

.

Категории

.

3 светлина мини подвесное осветление Италия стил трапезария кафе бар, баня led висящи лампи

3 светлина мини подвесное осветление Италия стил трапезария кафе бар, баня led висящи лампи

BGN 158.40

Наличност
Налично

Италија трпезарија led светло pendant светилки Бар abajur бања led pendant светла lustres luminaria Coffeeshop светлина 1.Точка Законик : Ми-DD063 2.Светилки носителот : E14x1 3.Големина : Dia270x H290mm 4.Напон : 110 V-120 V, 220-240 V 5.Извор на светлина : Флуоресцентни Халоген или LED Блескаво вклучувајќи 6.Број на Светилки : 1 7.Тип : железо pendant светла 8.Сенка Боја : бела 9.Употреба : Дневна Соба Центар Спалната Соба Хотел Канцеларија Кујна 11.Материјал : железо 12.Осветлување Област : 10-30m2 Опис Име на Производ : Италија трпезарија led светло pendant светилки Бар abajur бања led pendant светла lustres luminaria Coffeeshop светлина Краток Опис : доведе pendant светилки Бар abajur бања led pendant светла lustres luminaria Coffeeshop светлина Количина : 1 Парче Бруто Тежина/Пакет : 5kg
За нас : Ние сме професионални произведуваат затворен & отворено осветлување производи вклучувајќи ги и LED сијалица,лента осветлување,таванот светлина,лустери светлина,pendant светлината и така натаму. Имаме наша сопствена фабрика за производство на осветлување производи, така што можеме да им понудиме на фабрика цена и бидете сигурни дека за нашиот квалитет.Ние сме во потрага за долгорочни бизнис партнери. Ако сте бизнис лице и имаат интерес во нашиот производ бизнис,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас . Ако сте крајниот корисник,ве молиме да се купи директно од нашата продавница или во контакт со нас.Сите предмети се наведени имаме во акции. Нашата цел е да понудиме добар квалитет производи и добра услуга да се направи задоволството на клиентите. Превозот политика : 1. По добиено вашето плаќање на 3-5 дена, ние ќе испратиме производ. 2. За бесплатен превозот предмети,ние ќе се според различни земји да се избере различни превозот компании,се надевам, ќе може да се разбере.

Основни характеристики

Цвета На Купето:
D27x29cm
Тип Елемент:
Висящи Лампи
Техника:
позлатени
Материал На Корпуса:
Желязо
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Източник На Светлина:
Led лампи
Гаранция:
3 години
Брой източници на светлина:
1
Приложение:
Фоайето
документ:
CCC, CE, EMC,FCC, RoHS, ССА, UL
Завърши:
Желязо
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Дали диммируемым:
No
Стил:
Модерен
Базов Тип:
Е14
Напрежение:
90-260V
Материал:
Метални
Място:
Кабинет
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Захранване:
AC
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Цвят На Абажура:
Бял
Номер На Модела:
МИ-DD063

Избор на клиенти