Категории

.

Категории

.

Nordic Retro LED DropLight Industrial Coffee Home Decor светофар таванско помещение, коридор, лампи, осветителни тела индикатор висулка

Nordic Retro LED DropLight Industrial Coffee Home Decor светофар таванско помещение, коридор, лампи, осветителни тела индикатор висулка

BGN 478.40

Наличност
Налично

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Виси Droplight Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Виси Droplight. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : Led Светло*1 Материјал : Железо & Стакло Напон : 111-240 V Зрачењето Област : 10-15 милиони 2 Моќност : 31 W-40 W Боја : Слика е прикажано Големина(Кол.*H) : 260x470mm Пакет се Вклучени : 1 X Droplight(Сијалица не е вклучена)

Основни характеристики

Тип Елемент:
Полилеи
Стил:
Модерен
Завърши:
Желязо
Посоката На Сянката:
Надолу
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Гаранция:
2 години
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Желязо
Базов Тип:
E27
Тип На Сянка:
Без сенки
Характеристики:
#A
Източник На Светлина:
Led лампи
Дали диммируемым:
No
Напрежение:
110-240V
Номер На Модела:
#A
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Тип Инсталация:
Скрито Закрепване
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
документ:
CCC, CE, RoHS
MPN:
не се прилага
Гаранция:
2 години
Модел:
Реколта
Регион на производство:
Китай
Диаметър на:
260мм
Брой лампи:
3
Материал:
Желязо И Стъкло
Тип:
Полилей
UPC:
не се прилага

Избор на клиенти